Skład Liverpoolu jest wystarczająco silny

Zgodnie z wiadomościami, ta runda Premier League, Koszulki Piłkarskie Liverpool zmierzy się z Huddersfield. Znany z Liverpoolu John Aldridge powiedział: “Powinniśmy pozwolić Salah odpocząć, On jest zbyt ważny, Fermino musi poprawić swój własny poziom. ”

Niedawno Aldridge powiedział w wywiadzie: “Sara jest zbyt zmęczona, Ważny gracz, taki jak Salah, On zasługuje na odpowiednią rotację. ”

“Obecny skład Liverpoolu jest wystarczająco silny, W weekend Shakri i Sturridge są w pełni zdolni do pomocy Liverpoolowi. Wydajność Sturridge’a w tym sezonie jest oczywista. Kiedy Shaqiri gra na Anfield Stadium, Fani Koszulka Liverpool zawsze krzyczą. “

Arsenal powinien podwyższyć pensję za tę zasługę

Według raportów, Reputacja Arsenalu Koszulki Piłkarskie wierzy, że klub powinien spełnić wymagania płacowe Ramseya. Powiedział, że gracze mogą stać się legendą Arsenału.

Umowa Ramsey’a wygasa w lecie. Arsenal nadal ma z nim umowę o odnowie. Keon powiedział wcześniej, że wierzy, że Ramsey chciał uzyskać taki sam poziom wynagrodzenia jak Ozil. Stało się to głównym powodem negocjacji między obiema stronami.

Keon uważa, że jeśli umowa zostanie pomyślnie przedłużona, Ramsey może stać się legendarną gwiazdą Arsenalu. Powiedział: ” Ramsey jest modelowym pracownikiem. Jeśli może przejść na emeryturę w Koszulka Arsenal, Wtedy stanie się imieniem Arsenalu. ”

Modernizacja Liverpoolu zwana Real Madryt

Wiem, że Liverpool jest silny w tym sezonie, Ale grając w te same potężne Koszulki Piłkarskie paryskie Saint-Germain, Szacuje się, że nawet najbardziej zagorzali fani Armii Czerwonej nie są pewni. Dwa gole prowadzą, będąc zmuszonym do wyrównania, Wtedy Liverpool zabije czas! Liverpool przed tobą, niezależnie od konfiguracji składu, Nadal pragnienie gracza do walki, Są już najlepsi w Europie. Siła bojowa wystarcza, aby każdy zespół się ochłodził.

Przed meczem główne centrum Liverpoolu, Fermino, zostało ugodzone nożem. Uraz nie jest lekki. Na szczęście Sturridge jest w dobrym zdrowiu. Pole ataku składające się z Mane + Sturridge + Salah, Trzej muszkieterowie są równie dobrzy w ogniu.

Po wielu latach ciężkiej pracy Kloppa, Koszulka Liverpool w końcu zbudował silny i zrównoważony zespół. Głębokość składu na obu końcach ataku i obrony, Wszystko wchodzi na górę. A wraz z restrukturyzacją Realu Madryt i innych gigantów, Nowy sezon Liverpoolu ma przynieść dobre wyniki w Lidze Mistrzów, Premier League i innych wydarzeniach. Kolejny nowy gigant w Europie niedługo powstanie!

Bogba może przyjechać do Barcelony jest świetna

Rynek transferowy w Hiszpanii wkrótce się zamknie. Oznacza to, że wszystkie kluby, które wciąż szukają podpisu, muszą przyspieszyć negocjacje. Chociaż nie wiadomo, czy Koszulki Piłkarskie Barcelona wprowadzi graczy w ostatniej chwili, Ale Pique, jeden z kapitanów zespołu, jest bardzo jasny: “Jeśli możemy być z Bogbą, będziemy bardzo szczęśliwi.”

Pique powiedział to: “Nie wiem zbyt wiele o tym, co stało się z Manchesterem United i o związku Mourinho z Bogbą. Bogba jest bardzo dobrym graczem. Ale teraz jest graczem Manchester United. Musimy zobaczyć, co stanie się w przyszłości. ”

Pique podkreślił, że koncentracja na lidze nie oznacza, że klubowi brakuje pewnych umiejętności. “Nie brakuje stylu Barcelony, Koszulka Barcelona stała się bardzo silna w grze w La Liga. Musimy grać w wiele gier w La Liga. Nie jest to ostateczne zwycięstwo. Podstawą niektórych zespołów budujących sezon jest przeciwieństwo naszych. To jest dla nich dobre, Ale gra w La Liga to nie to samo, co gra w Lidze Mistrzów. Okazuje się, że jeśli Barcelona ma się dobrze w La Liga, Barcelona będzie również dobrze występować na arenie europejskiej. “

Kierownictwo Real Madryt naciska Lopeget

“Zgodnie z instrukcjami Kurtova stanie się głównym bramkarzem zespołu” W ostatnim raporcie Wiele osób wezwało Kurtwa, aby zaczęła, w obliczu presji, Lopetji musiał pójść na ustępstwa. Chociaż Koszulki Piłkarskie Navas chwilowo wytrzymał nacisk na doskonałą wydajność, Ale wcześniej czy później zostanie wysłany na ławkę.

Do gry przeciwko Getafe, Navas dostał starter. I w mediach społecznościowych, Pełne wątpliwości co do nowo wprowadzonego bramkarza nie udało się uzyskać rozrusznika. Navas przegrał cztery gole w Superpucharze Europy przeciwko Atletico Madryt. To sprawiło, że został przesłuchany. Po Real Madryt pokonał Getafe 2-0. Wygląda na to, że wszystko stało się spokojne.

Lope Teji jest teraz pod presją, Real Madryt nie musi zdobywać trofeum mistrzowskiego. Lub wypełnij wakat pozostawiony przez Ronaldo, Nie dlatego, że Modric chciał kiedyś odejść, Koszulka Real Madryt również został trafiony przez Atletico. Problem bramkarza drużyny to skomplikowany problem dla byłego hiszpańskiego trenera. Musi wybrać pomiędzy dwoma znakomitymi bramkarzami. Jedna z nich to główna siła, która pomogła Realowi zdobyć trofeum Ligi Mistrzów trzy razy. Drugi to najlepszy bramkarz w Pucharze Świata w Rosji.

Puchar Świata to już przelotny widok

Pomocnik Chelsea, Kanter, wygrał Mistrzostwa Świata z Francją tego lata. Ale dla niego Te honory stały się smogiem, Koszulki Piłkarskie Premier League w nowym sezonie jest najważniejszą rzeczą pod ręką.

“Marzę o wygraniu Pucharu Świata. To także coś, czego nigdy nie zapomnę. Być w stanie być częścią tego zespołu, Ten incydent towarzyszy nam do końca życia. Ponieważ wiemy, co oznacza dla nas wygrać Puchar Świata. ”

Tego lata Chelsea zakończyła zmianę coachingu. Pojawienie się nowego trenera, Surrey, z pewnością spowoduje pewne zmiany w Chelsea. Kanter stara się również dostosować do tej zmiany: “Teraz system Koszulka Chelsea jest nieco inny. Zwłaszcza sposób, w jaki gramy. Więc nawet podczas wakacji, Zastanawiamy się również i rozmawiamy o tym, jak się przystosować. To wymaga wielkiego poświęcenia dla wszystkich w Chelsea. Dlatego właśnie muszę iść naprzód. ”

Asencio kontynuuje świetną grę

Na początku sezonu Asencio wszedł do państwa. Strzelił kolejne bramki w meczu rozgrzewki. Koszulki Piłkarskie Real Madryt pokonał Juventus 3-1 Asencio jest protagonistą. Wystawił dobry show, który zdobył dwa razy. W przypadku Rzymu gra rozpoczęła się zaledwie 2 minuty. Strzelił kolejny gol.

Gra przeciwko Rzymowi, Lopetji sprawia, że Asencio, Bell i Benzema są trójzębami. Ten trójząb jest bardzo elastyczny. A Asencio gra dobrze. Od tego czasu Asencio miał szansę na zdobycie bramki w polu karnym. Niestety piłka jest zablokowana, Gracze Real Madryt skarżyli się na piłkę ręczną przeciwnika, Ale sędzia zignorował to.

Dołącz do Koszulka Juventus w Ronaldo, Po Ronaldo z Juventusu, Lopetji zaczął wykorzystywać potencjał w zespole, Zwiększ wybór taktyczny zespołu, A Asencio stał się protagonistą.

Croatian Airways Celebrate Heroes Triumph

Chociaż chorwacka drużyna nie wygrała mistrzostwa, Ale wydajność zespołu, Koszulki Piłkarskie Chorwaci fani są zadowoleni. Gdy chorwacka drużyna wróciła do Rosji z Zagrzebia, Dziesiątki tysięcy fanów wyszło na ulice, Witaj w powrocie bohaterów.

Aby powitać powrót chorwackiej drużyny, Dziesiątki tysięcy fanów przybyło na plac Barna Jessica w Zagrzebiu. Odbyła się uroczystość powitania ich bohaterów. Chociaż drużyna nie wygrała, Nie wpłynęło to jednak na entuzjazm fanów. Kiedy autobus zespołu mija, Starali się jak najlepiej dopingować graczy. Są nawet fani, którzy rozpalają fajerwerki i kibicują.

Gracze chorwaccy również machali flagą, Wiwatuj z fanami i śpiewaj. I spokojny Koszulka Chorwacja Modric, W tej chwili nie jest w porządku, Trzyma fajerwerki w porządku. Doping, machanie, krzyczenie, Świętuj to ciężko osiągnięte osiągnięcie wśród chorwackich fanów.

Bogba patrzy na zbyt dużą martwą przestrzeń

Ze względu na doskonałe wyniki w rywalizacji z Koszulki Piłkarskie Belgią, Poprzednio przesłuchiwany Bogba był chwalony przez wiele osób. Wśród nich jest francuski trener Deschamps. Po meczu Deschamps szczególnie docenił występ Bogby.

Jednocześnie wierzy w to Deschamps Chociaż Bogba patrzyła na śmierć w grze, Ale wciąż nie miał szansy zmarnować: ” Myślę, że Martinez postanowił pozwolić Fellaini obronić go. Więc Fellaini musi tylko patrzeć na Bogbę. Oczywiście Bogba nie ma zbyt wiele miejsca na piłkę. ”

Ponieważ stan nie był wystarczająco stabilny, Dlatego francuska Bogba została bardzo przesłuchana. Ale w tym Pucharze Świata Koszulka Francja Bogba jest niewątpliwie dobrym dowodem na samego siebie.

Najszczęśliwszy angielski kontratak w Anglii

W świecie futbolu chcesz odnieść sukces, oprócz siły, Potrzebujesz też trochę szczęścia. 2016 Puchar Europy, Koszulki Piłkarskie Ronaldo i Portugalia przeprowadziły kontratak w obliczu upadających warunków. Oprócz odwagi Ronaldo i portugalskiego zespołu, Zespół miał szczęście, aby uniknąć wszystkich tradycyjnych gigantów w rundzie pucharowej. Jest to również kluczowy czynnik. Dziś ten Puchar Świata w Anglii, Coraz więcej jest kopii portugalskiego mitu kontrataku.

Po rzucie karnym przez Kolumbię Anglia stała się najgorętszym zespołem w drugiej połowie. Kursy bukmacherskie oferowane przez firmę gier, Anglia zdominował nawet Brazylię i Francję. Wystarczy, aby zobaczyć, Jak optymistyczna jest Anglia w dolnej połowie.

Być może Bóg pomaga także Anglii. W dolnej połowie sytuacji Ich największym konkurentem jest Hiszpania. Ale Matador Legion przegrał z Rosją w rundzie pucharowej. W tym przypadku, po tym, jak Koszulka Anglia weszła do pierwszej 8, Trzej przeciwnicy w tej samej połowie to Rosja, Chorwacja i Szwecja. Nie ma tradycyjnego giganta, Wytrzymałość pojedynczego papieru, Anglia jest całkowicie odporny na pozostałych trzech przeciwników. Z błogosławieństwem bogini fortuny, Anglia może być naprawdę pełna nadziei, aby stworzyć cud w tym Pucharze Świata.